סדר יום קבוע – ימי ראשון עד חמישי .

.

        08.30            מגיעים למרכז
        09.00            ארוחת בוקר
        09.30            חדרי פעילות
        11.00            הפסקת תה 
        11.15            חדרי פעילות
        12.45            ארוחת צהריים 
        14.00            הסעות הביתה

.

                      חדרי פעילות


               • חדר מחשבים פתוח כל יום בכל שעות הפעילות
               • חדר תעסוקה פתוח כל יום בכל שעות הפעילות
               • משחקי שולחן בלובי כל יום בכל שעות הפעילות 


                  חדר יופי ופינוקים 


               מספרה  -  ימים ראשון ורביעי

               עיסוי ורפלקסולוגיה  -  ימים שני וחמישי

               פדיקור ומניקור  -  ימי  שלישי
             
            פעילות קבועה לפי ימים

        יום ראשון    09.30 – פרשת השבוע
                          09.30 - פיזיותרפיה
                          10.00 – ציור 

                          10.00 - מחשבים
                          10.15 – חשיבה בתנועה 
                          11.15 - טיפול במוזיקה 
                          11.30 – תיאטרון בובות 
                          11.30 - נחל זורם – הפעלה בתנועה
                          11.30 - טיפולי פארפין

      יום שני         09.30 – פיזיותרפיה 
                         10.00 – ציור
                         10.00 - הרצאה
                         11.15 – פיזיותרפיה 

                         11.15 – טיפול באמנות
                         11.30 -  פוטותרפיה

                         11.50 -  טיפולי פראפין 

  יום שלישי         09.30 – התעמלות עם מירב
                         09.45 – קרמיקה 

                         10.00 – משחקי חשיבה במחשב

                         10.15 - "שיח נשים"
                         10.15 - התעמלות עם מירב
                         11.30 - אנגלית
                         11.30 – קורס מחשבים 
                         
  יום רביעי          09.30 – פיזיותרפיה עם סימה
                         10.00 – גילוף בעץ
                         10.00 - מפגש עם נירית
                         10.15 - פיזיותרפיה

                         11.30 – סיפורי התנ"ך עם מיכל
                         11.30 – משחקי התעמלות עם מירב

   יום חמישי        09.30  -  מחשבים עם חלמיש

                         09.45 – יוגה עם מירב
                         10.00 – חבורת זמר
                         11.30 - הרצאה
                         11.50 – התעמלות עם מירב

.

.

   

ארועים